Kas jāzina par Aeroflot lidojumu bagāžu?

Aeroflot lidsabiedrībai ir savi nosacījumi attiecībā uz to, kāda drīkst būt bagāža katra lidojuma laikā. Jums ieteicams izpētīt tos, lai zinātu, cik daudz būs iespējams paņemt līdzi.

Būtībā Aeroflot pieļaujamā klientu bagāža atšķiras ekonomiskajā un biznesa klasē, tāpēc ir skaidri sadalīti šie norādījumi, lai būtu viegli visu atrast. Piemēram, rokas bagāža ekonomiskajā klasē drīkst būt līdz 10 kg, bet biznesa klasē – pat 15 kg. Liela nozīme ir arī izmēram, tāpēc visiem vajadzētu uzzināt, kāda tipa bagāžu būs iespējams ņemt līdzi salonā. Šajā gadījumā abos variantos bagāžas izmērs nedrīkst pārsniegt 115 cm, ietverot visas trīs dimensijas (augstums, platums, dziļums). Ja vēlaties uzzināt, cik liela var būt nododamā bagāža, jālūkojas jau citur. Ja izvēlaties lidojumu ekonomiskajā klasē, varēsiet ņemt līdzi 1 bagāžas vienību līdz 23 kg, taču biznesa klasē atļautas 2 vienības (kopā 32 kg). Arī šajā gadījumā ir viegli atcerēties pieļaujamo koferu vai cita veida bagāžas izmēru, jo triju dimensiju summa nedrīkst pārsniegt 158 cm, lai kādas klases lidojumu Jūs izvēlētos.

Vairāk informācijas http://avio.lv/aviokompanija/aeroflot-biletes/

Aeroflot bagāža tiek rūpīgi uzmanīta un kontrolēta, tādēļ arī mazākiem pasažieriem vecumā no 2 līdz 12 gadiem ir tieši tādi paši nosacījumi attiecībā uz bagāžu. Īpaši uzmanību jāpievērš tiem, kas ceļo ar bērnu līdz 2 gadu vecumam, jo gadījumā, ja mazulis neaizņem atsevišķu sēdvietu, iespējams ņemt līdzi 1 bezmaksas rokas bagāžas vienību līdz 10 kg. Protams, ka iespējams jebkurā situācijā palielināt bagāžas apmērus, tomēr par to nāksies maksāt atsevišķu summu, kuru varat uzzināt, aizpildot visus datus par sevi un citiem pasažieriem, kas dosies ceļā kopā ar Jums. Visiem ir iespēja izmantot bezmaksas nododamās bagāžas vienību, lai transportētu nestandarta bagāžu, piemēram, slēpes, velosipēdu un citas lietas. Iespējams bez maksas pārvadāt arī invalīdu ratus, suni – pavadoni un citas lietas, ja tās pasažierim ir nepieciešamas.

Vienmēr ir iespējams pieteikt vēl papildu bagāžas vienības atsevišķi internetā vai uzreiz tajā brīdī, kad rezervējat savu aviobiļeti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *