Krāšņu un kamīnu katalogs

Visi kamīni arvien saistās ar ļoti mājīgu atmosfēru un patīkamu siltumu istabā. Jums ir nodrošināta iespēja pasūtīt jebkuru no variantiem, pielāgojot to savai mājai, lielākai lauku mājai vai kam citam. Ja ir vajadzība iegūt ko vairāk, lieliski noderēs kamīnkrāsnis. Tās izmanto, lai veiksmīgi sasildītu attiecīgās telpas, taču tās visas var pēc tam lietot arī ēdienu gatavošanai. Jums nebūs lieki jātērē naudas līdzekļus, jo vajadzīga būs tikai vienkārša malka, turklāt katrā reizē vajadzēs vien mazumiņu. Iegaumējiet, ka stūra kamīni tiešām paredzēti atšķirīgām mājokļa telpām, jo tie neaizņems daudz brīvās vietas. Tā kā visi kamīni aprīkoti ar lielām stilka durtiņām un tiem ir skaists veidols, Jūsu viesiem būs tiešām patīkami uzturēties attiecīgajā telpā. Ja interesē konkrēti granulu tipa kamīni, jāteic, ka dažādos piedāvātajos variantos iespējams sildīt arī ar šāda veida izvēlētu kurināmo, taču tam vajadzīgs īpašs režģis. Atrodiet labāko apdares piedāvājumu – atšķirīgu krāsu flīzes, izturīgu dabīgo akmeni vai kādu citu saistošu variantu.

Apskatīties katalogu http://www.tulikivi.lv/katalogs/kamini-krasnis/

Dažāda tipa virtuves plītis

Plītis ir kā viena no tām daudzajām lietām, kurām vienmēr ir jāspēj kalpot pēc iespējas ilgāk, jo tas ir tiešām vērtīgs naudas ieguldījums. Jūs ne mirkli neizjutīsiet raizes, iegādājoties šīs plītis, jo allaž tiek nodrošināta virsmu vienmērīga uzsilšana. Izvēloties pašus atzītākos izejmateriālus, ražotāji panākuši arī to, ka iegūtais siltums tiek noturēts ilgi. Visur minētās plītis ar cepeškrāsni domātas ļoti saimnieciskiem ļaudīm, kas zina, kā var pagatavot unikālus ēdienus. Ļoti lietderīga privilēģija dažām plītīm ir teicamā iespēja uzreiz pievienot to 2 konkrētā skursteņa cukām, jo tādā veidā var lietot abas funkcijas vienlaicīgi. Jums nebūs lieki jāpavada laiku, izvēloties kāroto nokrāsu, bet tik un tā arī šāda veida pielāgošana ir atsevišķi pieejama. Kopumā malkas krāsnis ir ērti lietojamas kaut vai tāpēc vien, ka šāds kurināmais ir ļoti viegli pieejams. Jebkurš sīkums atsevišķi būs spējīgs manāmi iepriecināt ikvienu pircēju, jo sasniegtais rezultāts būs tiešām tā vērts.

Pirts krāsnis piemērotākā veidolā

Visiem ir zināms, ka būtībā krāsnis nav vienveidīgas un tās visas noteikti var pielāgot dažādām situācijām. Savukārt dažādas pirts krāsnis piemērotas visiem tiem, kas grib sekmīgi uzlabot pirts sildīšanas iespējas, jo malku varēs pievienot jau no priekštelpas. Gluži tāpat būs iespēja iegūt arī izteikti vieglu garu, pietam piedāvātie varianti aprīkoti ar apjomīgu tvertni, kurā iespējams novietot pirts akmeņus. Speciālisti īpaši padomājuši ne tikai par neskaitāmām krāsns dizaina versijām, bet arī absolūti tīru malkas sadegšanu. Ļoti parocīgi ir tas, ka iespējams nomainīt durtiņu vēršanas virzienu, lai būtu iespējams pielāgoties attiecīgajai telpai. Gadījumā, ja visas iepriekšējās lietas Jūs nepiesaistīja, varat pasūtīt arī īpašu krāsni priekš kādas “melnās” pirts. To lielākā nianse ir tā, ka gluži pretēji visiem citiem piedāvātajiem variantiem, šīs izžāvē attiecīgo pirts lielo telpu pēc katra tās apmeklējuma, turklāt tās izgatavo no ziepjakmens, kas ātri uzsilst. Viss ir tā pielāgots, ka pircējiem atliek vien relaksēties un pilnībā izbaudīt atpūtas laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *