DARBA SLUDINĀJUMI KATRAM INTERESENTAM

Darba devējs ar darba meklētāju, 21. gadsimtā viens otru sastapt var bez problēmām, jo tieši pateicoties interneta videi, ir iespējams izzināt lieliskas darba vietas un tik pat lieliskus darba meklētājus. Gan vakances šeit, gan vakances ārpus Latvijas ir ļoti aktuālas un darba tirgū dīkstāve nav novērojama. Darba sludinājumus un piedāvājumus var noskaidrot ļoti daudz kur – sociālajos tīklos, interneta portālu sludinājumu sadaļās, nodarbinātības aģentūrās, caur paziņām un drukātajos medijos.

DOKUMENTI DARBA DEVĒJIEM.
Gribam vai nē, bet iztiku sev varam nopelnīt tikai ar darbu. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams darbs Rīgā, darbs Talsos vai darbs Valmierā, derīgas jaunākās vakances ir atrodamas katru dienu. Nedaudz pameklējot, noteikti varēsiet izzināt ko sev piemērotu. Ļoti noteicoša ir pareiza un precīza informācijas norādīšana par sevi, tieši tā, kā vēlas darba devējs. Darbs ārpus Latvijas joprojām ir aktuāls un piesaista daudz interesentu. Vislabāk un vidrošāk darbu ārpus Latvijas ir meklēt tieši oficiālās interneta vietnēs un darba aģentūrās.

KAS IR CV VAI MOTIVĀCIJAS VĒSTULE?
Mūsdienās joprojām atrodas tādi darba meklētāji, kuri uzskata, ka visa nepieciešamā informācija, ko lūdz iesniegt darba devējs, ir muļķības. Aiz vien vairāk darba devēju vēlas, lai kandidāti iesniedz ne tikai CV, bet arī motivācijas vēstuli vai pat īsu rezumē par sevi un savām darba gaitām. Vislabāk šos dokumentus ir veidot internetā, kur ir iespējams to izdarīt, vadoties pēc norādēm par to, kur kāda tipa informācija jāatspoguļo. Ja visos dokumentos sniegtā informācija darba devējam šķitīs saistoša, tad kandidāts tiks uzaicināts uz intervijas otro kārtu, kas visbiežāk ir tikšanās aci pret aci kandidātam un darba devējam. Tieši tādēļ, lai tiktu līdz šai intervijai, ir nepieciešams iesniegt labu CV un motivācijas vēstuli.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *