PLASTMASAS LOGU MONTĀŽAS PRIEKŠROCĪBAS

PVC logu montāža ir neapspriežama sastāvdaļa celtniecības un renovācijas darbos gan mājokļos, gan industriālās un biroja ēkās. Plastmasas logi jau vairākus desmitus gadu ir populārākais logu montāžas veids klientu vidū. Ņemot vērā to, ka dzīvojam tehnoloģiskā laikmetā, mūsdienu iespējas ir pakešu logus padarījušas pieejamākus plašam klientu lokam un tos var atļauties ik viens interesents.Pakešu logu priekšrocības var izmantos gan biroju un rūpniecības telpās, gan dzīvojamās mājās. Šie logi nodrošina teicamu skaņas un termoizolāciju, kas ir vienas no mūsdienu top prasībām kvalitatīviem logiem. Tie neprasa lieku kopšanu kā tikai periodisku tīrīšanu. Lieka laika tērēšana logu aizlīmēšanai un siltināšanai ir pagājusi. Ziemas mēnešos telpas termoregulācija ir augstākajā līmenī un iekštelpās ir silts, jo gaisa plūsma tiek lieliski regulēta un kontrolēta.

KĀDI SAGATAVOŠANĀS DARBI JĀVEIC PIRMS LOGU NOMAIŅAS?

Kad esošā apkures sezona iet uz beigām, daudzi sāk domāt par logu nomaiņu, taču, daudzi nemaz nezina, ka nav vajadzības gaidīt veselu sezonu, jo logus var nomainīt arī apkures sezonas vidū vai sākumā. Nav jābīstas, ka ziemas naktis būs jāpavada telpā bez logiem, jo pats logu uzstādīšanas process aizņem vien pāris stundas. Logu montāžu veic zinoši speciālisti, kas ļauj montāžas darbiem noritēt ātri un bez liekām raizēm. Sava aroda meistari veic logu montāžu, uzstādot logus, kas veidoti no konkrētiem mēriem.

PAKEŠU LOGU VENTILĀCIJA ZIEMAS PERIODĀ

Logu konstrukcijas, kas veidotas no plastmasas, atbilst visiem būvkonstrukciju ražošanai izvirzītajiem standartiem. Plastmasas logi ir ērti arī tajās reizēs, kad nepieciešama telpu ventilācija ziemas mēnešos, kad temperatūra ir zema un logu vērt vaļā īsti negribas. Pareizai logu montāžai ir vissvarīgākā loma visā logu uzstādīšanas un ekspluatācijas procesā, jo nepareizi iemontēti logi radīs ļoti daudz problēmu, ieskaitot mitruma uzkrāšanos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *