DAŽĀDA VEIDA KONTAKTLĒCAS ONLINE VEIKALOS

Mūsdienās varam atrast dažādas iespējas, kā uzlabot savu redzi un arī tam, kādus līdzekļus izvēlēties ikdienas lietošanā, lai redzes problēmas nesagādātu neērtības darbā un sadzīvē. Daudzu izvēle krīt par labu kontaktlēcām, jo to lietošana ir ļoti viegla un tās ir salīdzinoši lētākas par brillēm vai acu lāzeroperāciju. Brilles, loģiski, ir dārgākas un tas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet daudziem briļļu lietošana neliekas ērta un praktiska.

Mūsdienās ir atrodams ļoti plašs acu kontaktlēcu klāsts un lēcas izšķir gan pēc lietošanas ilguma, gan īpašām optometriskām vajadzībām. Kontaktlēcu iegādāšanās ir iespējama gan online, gan optikas preču salonos. Tā pat kā briļļu iegādei, arī kontaktlēcas iesakām iegādāt tikai pēc acu ārsta vai optometrista konsultācijas.

KURŠ ĀRSTS IZRAKSTA OPTIKAS PRECES?
Kontaktlēcas var iegādāt gan optikas preču veikalos, gan vairākos drošos specializētos interneta optikas veikalos. Arī lēcas mēdz atšķirties pēc to valkāšanas īpatnībām, funkcijām un, loģiski, arī no ražotāja. Lēcas iedala pēc to lietošanas ilguma – 1 dienu lietojamas kontaktlēcas, 1 dienas, mēnesi, 3 mēnešus un arī pusgadu, kā arī iespējams iegādāt tādas kontaktlēcas, kurām ir iespējams pagarināt valkāšanas laiku. Interesentiem ir iespējams iegādāties lēcas arī balstoties uz to redzi koriģējošām īpašībām, piemēram, multifokālās vai toriskās lēcas, kā arī lēcas, kas vairāk kalpo kā imidža sastāvdaļa, piemēram, lēcas ar zīmējumiem.

Vairāk uzzini šeit!

KONTAKTLĒCAS PAR IZDEVĪGĀM CENĀM.
Protams, ka daudz nosaka arī optometrijas preču cenas. Kontaktlēcu cena var atšķirties dažādos veikalos, tiesa gan cenu atšķirība nebūs ļoti ievērojama. 1 dienas kontaktlēcas apmēram izmaksā 30 eiro un iepakojumā ir 30 kontaktlēcas, kas nozīmē piecpadsmit lēcu pārus. Lēcas, ko iespējams lietot 2 nedēļas pa dienu, maksā ap 20 eiro un komplektā ietilpst vairākas lēcas, kas nozīmē to, ka šāda tipa lēcas ir nedaudz izdevīgākas par lēcām viendienītēm. Savukārt kontaktlēcas, kas paredzētas specifiskām redzes problēmām, pastāv iespēja valkāt gan tikai pa dienām, gan cauru diennakti. Toriskās lēcas iesaka lietot pēc speciāla režīma. To cena ir ap 50 eiro un kalpo kā spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms to iegādes un lietošanas, nepieciešams konsultēties ar savu optometristu. Tiem, kuriem ir nepieciešama redzes korekcija gan tālumā, gan tuvumā, ir iesmaksāpējams iegādāties multifokālās lēcas un to cena ir vidēji ap trīsdesmit eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *