LATVIJĀ RAŽOTI DĪVĀNI.

Ir grūti iedomāties alternatīvu dīvānam, kas mūsdienās katrā viesistabā atrodas goda vietā. Laiks, kad bija iespējams iegādāties tikai viena veida dīvānus vai tahtas ir pagājis. Lētāki, dārgāki, lielāki un mazāki – dīvāna izvēli nosaka dažādi faktori un, ņemot vērā to, ka tā ir prece, kas tiek iegādāta ilgtermiņa lietošanai, jāņem vērā visi par un pret un pārējo mājinieku vēlmes, jo to izmantos visi. Dīvānus ir iespējams iegādāties jau izgatavotus un pasūtīt atsevišķi, ja ir kādas īpaša vēlmes vai arī, ja mēbele tiek ražota tikai pēc pieprasījuma. Latvijā pēdējos gados ir kļuvuši populāri Baltkrievijā ražoti dīvāni, taču, daudzi nemaz nezinās, ka te pat pie mums tiek ražotas fantastiskas mēbles, dīvānus ieskaitot.

Uzzini vairāk – http://www.divanudarbnica.lv/

CIK KRITĒRIJU NOSAKA PAREIZO DĪVĀNA IZVĒLI?
Kā pareizi izvēlēties tieši īsto dīvānu? Lai izvēlētos sev piemērotu, jāņem vērā atsevišķi parametri. Piemēram, dīvāna forma. Vai uz tā būs paredzēta vieta sēdēšanai diviem vai trim cilvēkiem? Vai tas būs dīvānu komplekts vai liels stūra, vai U veida dīvāns? Vai vēlaties, lai dīvāns ir izlaižams un tam ir veļas kaste dažādu mantu uzglabāšanai? Kā redzams, dīvānu izvēlēties nemaz nav tik viegli kā sākumā varētu šķist. Tātad, skatoties uz dīvānu piedāvājumu jāsaprot sekojošais – cik daudz cilvēku uz tā sēdēs, kādas formas dīvāns būs vispiemērotākais un vai tam ir jābūt izlaižam, lai pārvērstu par guļamo platību.

KĀDI DĪVĀNI PIEEJAMI IEGĀDEI?
Atverami, izlaižami un ar veļas kasti ir tie dīvāni, kas pašlaik ir pieejami iegādei. Šādas tehniskās iespējas ir pieejamas arī stūra dīvāniem, kas ie paredzēti gan lielākām, gan mazākām ģimenēm un sēdētāju skaitam. U veida dīvāni ir kļuvuši par īstu fenomenu un kļūst pieprasītāki ar vien biežāk, it sevišķi lielu ģimeņu vidū. Arī moduļu dīvāni ir populāra klientu izvēle, jo tos ir viegli pielāgot gan telpām, gan citām vajadzībām. Ar vien vairāk mēbeļu, ko redzam veikalos, ir ražotas Latvijā, tādēļ droši varam apgalvot, ka Latvijā ražotas mēbeles ir pieprasītas un tiek pirktas. Vai var būt vēl labāks veids kā atbalstīt vietējos ražotājus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *